دربارهء آرته

و مؤسس آن
آتنا فریدونی
متولد تهران لیسانس نقاشی از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران
لیسانس گرافیک از دانشگاه ولی عصر تهران
نقاش و طراح جواهر
128179848_2472029719773268_6578646199337580001_n

داستان ما

آغاز فعالیت فردی من از سال ۱۳۸۸ هست اما در واقع تحت برند آرته فعالیت حرفه ای خودم و تیم آرته رو از سال ۱۳۹۱ شروع کردم. آغاز پیوستن من به هنر از سال ۱۳۷۹ با دوره هنرستانم بوده و از آنسال به طور حرفه ای و پیوسته زندگی کار و تحصیلاتم رو بر پایه هنر قرار دادم .هنر قسمت زیاد یا حتی تمام امیال واشتیاق های من رو سیراب می کنه وزندگی و کار هنری من به هیچ وجه قابل جدا شدن از هم نیستند و به گونه ای یکدیگر رو تکمیل می کنند. در حال حاضربه طور حرفه ای نقاشی می کنم و نقش طراح و بنیانگذار برند آرته رو در کنار دوستان و همکاران عزیزم که شامل سازندگان وگروه مارکتینگ و امور تبلیغات می شوند، دارم و بسیار خوشحالم که از طریق آرته فرصت های شغلی برای دیگران فراهم شده.
در آثارم سعی در دیده شدن و شنیده شدن اشعار زیبای ایرانی که پیام آور صلح ،دوستی و مهر هستند رو دارم که مکمل زیبایی های روح آدمی هستند که در واقع پاک و بی آلایشه.

سعی دارم با طراحی هر تکه از جواهرات یک فرد و یک شخصیت رو بسازم با ویژگی های منحصر به فرد و به خاطر این موضوع هم تعدد زیادی از طرح ها نمی سازیم و مدام در حال بسط و گسترش ایده ها هستم. بر این عقیده هستم که تکرار چشم و ذهن رو کسل می کنه و در تضاد با اصل آفرینشه بنابراین همیشه تعداد بیشماری طرح روی کاغذ و حتی درذهنم شناور و آماده تبدیل شدن به یک اثر هنری هستند.

به ترکیب موتیف های ایرانی و فرم های مدرن صنعتی علاقه دارم. همینطور استفاده از خط و گنجینه نگارگری ایرانی که بی پایان است.

مطمئن هستم روزهای آینده و سالهای پیش رو نوید بخش موفقیت ها و رضایت های بیشماری برای آرته خواهد بود. در قلب زنان و مردان سرزمینم و همچنین در میان مخاطبان خارج از این مرز و بوم.
ایران برای من همچون یک گهواره است و مهر و عشقی که از آن می گیرم مانند یک لالایی.

ارتباط مستقیم با آتنا فریدونی

09126156910

مدل گردنبند زنانه