دربارهء آرته

و مؤسس آن
آتنا فریدونی
متولد تهران لیسانس نقاشی از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران
لیسانس گرافیک از دانشگاه ولی عصر تهران
نقاش و طراح جواهر
gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - درباره ما

داستان ما

آغاز فعالیت فردی من از سال ۱۳۸۸ هست اما در واقع تحت برند آرته فعالیت حرفه ای خودم و تیم آرته رو از سال ۱۳۹۱ شروع کردم. آغاز پیوستن من به هنر از سال ۱۳۷۹ با دوره هنرستانم بوده و از آنسال به طور حرفه ای و پیوسته زندگی کار و تحصیلاتم رو بر پایه هنر قرار دادم .هنر قسمت زیاد یا حتی تمام امیال واشتیاق های من رو سیراب می کنه وزندگی و کار هنری من به هیچ وجه قابل جدا شدن از هم نیستند و به گونه ای یکدیگر رو تکمیل می کنند. در حال حاضربه طور حرفه ای نقاشی می کنم و نقش طراح و بنیانگذار برند آرته رو در کنار دوستان و همکاران عزیزم که شامل سازندگان وگروه مارکتینگ و امور تبلیغات می شوند، دارم و بسیار خوشحالم که از طریق آرته فرصت های شغلی برای دیگران فراهم شده.
در آثارم سعی در دیده شدن و شنیده شدن اشعار زیبای ایرانی که پیام آور صلح ،دوستی و مهر هستند رو دارم که مکمل زیبایی های روح آدمی هستند که در واقع پاک و بی آلایشه.

سعی دارم با طراحی هر تکه از جواهرات یک فرد و یک شخصیت رو بسازم با ویژگی های منحصر به فرد و به خاطر این موضوع هم تعدد زیادی از طرح ها نمی سازیم و مدام در حال بسط و گسترش ایده ها هستم. بر این عقیده هستم که تکرار چشم و ذهن رو کسل می کنه و در تضاد با اصل آفرینشه بنابراین همیشه تعداد بیشماری طرح روی کاغذ و حتی درذهنم شناور و آماده تبدیل شدن به یک اثر هنری هستند.

به ترکیب موتیف های ایرانی و فرم های مدرن صنعتی علاقه دارم. همینطور استفاده از خط و گنجینه نگارگری ایرانی که بی پایان است.

مطمئن هستم روزهای آینده و سالهای پیش رو نوید بخش موفقیت ها و رضایت های بیشماری برای آرته خواهد بود. در قلب زنان و مردان سرزمینم و همچنین در میان مخاطبان خارج از این مرز و بوم.
ایران برای من همچون یک گهواره است و مهر و عشقی که از آن می گیرم مانند یک لالایی.

ارتباط مستقیم با آتنا فریدونی

09126156910

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - درباره ما
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
اسکرول به بالا