انگشتر نقره

زیورآلات نقره

زیورآلات نقره جز زیباترین و پرطرفدارترین جواهرات محسوب می‌شود. زیرا این فلز جدا از زیبایی محصور کننده‌اش بسیار ارزشمند نیز است. چرا که جواهرات ساخته شده از جنس نقره از سالیان دور تاکنون مورد توجه همگان بوده است. جالب است بدانید که امروزه در علم پزشکی به خاصیت آرام بخشی این فلز گران بها پی برده شده است و ارزش آن را در میان مردم دوچندان کرده است. با ما همراه باشید، تا با این نوع جواهرات بیشتر آشنا شوید.

زیورآلات نقره شامل چه مواردی هستند؟

قبل از هر چیزی باید بدانید که زیور آلات نقره شامل موارد زیر هستند:

زیورآلات نقره

خواص استفاده از جواهرات نقره

نقره فلزی با خواص و ویژگی‌های بسیار است که عامل ضد میکروبی آن در مقابل سرماخوردگی و عفونت‌ها نیز به اثبات رسیده است. جالب است بدانید که نقره باعث تنظیم دمای داخلی بدن، استخوان سازی، مراقبت از پوست و ترمیم آن نیز، بسیار مؤثر است. پزشکانی که در حوزه‌ی روانشناسی کار می‌کنند، به بیمارانی که دچار اختلال خواب هستند، پیشنهاد می‌کنند که از ماسک نقره برای بهبود کیفیت خوابشان استفاده کنند.

استفاده از زیورآلات با جنس نقره در موقعیت‌ها مختلف

باید به این نکته توجه داشته باشید که استفاده از زیورآلات نقره‌ای در روز خیلی مناسب نیست، زیرا به خوبی توجه دیگران را به خود جلب نمی‌کند. البته لازم به ذکر است که در چنین موقعیت‌هایی می‌توانید از رنگ‌های سرد و سیاه کمک بگیرید. برای استفاده از جواهرات نقره، استفاده از طیف رنگ‌های آبی فیروزه‌ای، نارنجی، آلویی و کالباسی می‌تواند پیشنهاد جسورانه‌ای باشد. اما درشب می‌توانید برای درخشش بیشتر از جواهرات نقره‌ای که دارای سنگ‌های رنگی مانند یاقوت و زمرد هستند نیز استفاده کنید، دراین صورت جواهرات شما بیشتر از پیش خودرا نمایان می‌کند.

بیشتر بخوانید  جواهرات سلطنتی ایرانی؛ پنج مورد از مشهورترین جواهرات سلطنتی تاریخ ایران

زیورآلات نقره

سخن آخر

در مواقع استفاده از لباس‌های رسمی از جواهرات نقره‌ای ساده استفاده کنید. در مهمانی‌های غیر رسمی جواهرات نقره‌ای نگین دار که دارای سنگ‌های قیمتی هستند را امتحان کنید. و در آخر اگر قصد دارید لباس‌های یک دست تیره را امتحان کنید، به یک گردنبند نقره با سنگ‌های رنگی اکتفا کنید. فروشگاه آرته لایف استایل انواع زیورآلات نقره را در اختیار شما قرار داده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *