گوشواره دخترانه

گوشواره دخترانه

گوشواره‌ها یکی از پرطرفدارترین جواهرات در بین بانوان و دختران جوان هستند. در جامعه‌ی امروز هم به دلیل طراحی‌ها و مدل‌های بسیار متنوع انتخاب یک گوشواره دخترانه زیبا کمی دشوار شده است. می‌دانید که بیشترین علاقه مندان به گوشواره‌های امروزی، دختران جوان هستند؛ زیرا زیبایی و زیبا بودن در وجود هر دختر جوانی نهفته است و این غریزه‌ی درونی است که باعث می‌شود تا به دنبال طراحی‌ها و مدل‌های جدید از گوشواره‌های دخترانه بروند.

اما باید دانست که انتخاب یک گوشواره مناسب به موقعیت، نوع لباس، رنگ لباس و از همه مهم‌تر فرم صورت بستگی دارد. با آرته لایف استایل همراه باشید تا در ادامه نکات قابل توجهی را در انتخاب یک گوشواره مناسب با شما در میان بگذاریم.

گوشواره دخترانه

انواع گوشواره دخترانه

همانطور که می دانید گوشواره دخترانه از اکسسوری هایی است که به دلیل بازار پر رونقی که دارد، دارای تنوع بسیار بالایی است.

  • گوشواره میخی

گوشواره میخی یکی از رایج‌ترین انواع گوشواره‌های زیبای دخترانه است که در ابتدایش یک نگین یا یک طرح وجود دارد و در انتهایش یک تکه به شکل میخ کشیده می‌شود و بعد از فرو کردن در سوراخ گوش به وسیله‌ی یک مسدود کننده بسته می‌شود. گوشواره میخی بیشتر از جنس طلا و نقره ساخته می‌شود.

  • گوشواره آویز

این نوع از گوشواره را در انواع جنس مانند فلز یا ترکیب دیگر جواهرات می‌سازند.

گوشواره دخترانه

  • گوشواره حلقه‌ای

گوشواره‌های حلقه‌ای به صورت حلقه‌هایی ساخته می‌شود، که بر روی آن‌ها جواهرات و سنگ‌های زینتی کارشده است. اندازه‌های کوچک آن بیشتر برای کودکان و حلقه‌های بزرگ آن برای بانوانی که می‌خواهند در مراسمات خاص شرکت کنند مناسب است.

  • گوشواره لوستری
بیشتر بخوانید  آشنایی با خواص سنگ الکساندریت

این گوشواره‌ها دارای آویزی حجیم و سنگین هستند که شباهت جالبی به لوستر دارد. این گوشواره‌های دخترانه معمولاً از جنس طلای زرد بوده و با مدل‌های فانتزی با پوست‌های سبزه تناسب خاصی دارند. در ضمن این گوشواره‌ها به گوشواره‌های هندی نیز معروف هستند.

سخن آخر

گوشواره دخترانه از زیورآلاتی است که به زیبایی هر چه تمام‌تر فضای میان گوش و گردن را پر می‌کند. اگر گردن کشیده‌ای دارید، می‌توانید از گوشواره‌های آویز بلند استفاده کنید و در صورتی که گردن کوتاهی دارید، از گوشواره‌های میخی استفاده کنید، زیرا به ایجاد هارمونی صورت و چهره شما کمک می‌کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *